Її знають у Рівному, як епатажну й нестримну. Саме Катя Маямі шокувала публіку, проїхавшись у купальнику на мотоциклі центром міста, а за тим – роздягнулася до купальника у тролейбусі. Тепер же каже: не проти піти у політику.
Про це зізналася рівненська блогерка Катя Маямі у програмі “CLICK SHOW” на телеканалі ITV media group.
“Звісно є. Вони (ред. – цілі) мають характер поза інстаграмний, поза соцмережний. Це більш такі соціальні ініціативи, це те, що б я хотіла робити, речі, на які хотіла б мати вплив. Але зараз це поки недосяжний крок для мене”, – розповіла Катя Маямі.
Втім, що саме мала на увазі спочатку уточнювати не хотіла. На запитання ведучої, чи не пов’язано це із владою – відповідь таки дала:
“Я не виключаю, що я буду в політиці. Я от відчуваю, що я там буду років через десять”, – додала блогерка.
Крім того, блогерка розповіла про свою сім’ю та свого сина, про заробіток, а ще для чого знімає хайпові відео.