СЬОГОДНІ: Четвер, 28.03.2024, 13:20

Обидві рівненські команди перемогли на «домашньому» міжнародному турнірі (+ФОТО,ВІДЕО)

Як юнацька, так і дівоча команда рівненського “ОСДЮСШОР” стали переможцями традиційного міжнародного турніру “Дружба з Сергієм Ліщуком”, який завершився цими днями у місті.

У змаганнях брали участь вісім команд, які представляли Україну, Білорусь та Литву і складені з гравців не старше 2004 року народження.

Як в змаганнях юнаків, так і дівчат рівних не було рівнянам вони виграли усі свої ігри та заслужено здобули золоті медалі змагань.

Загалом же за підсумком турніру команди посіли такі місця:

Юнаки: 1. ОСДЮСШОР (Рівне), 2. “ЗОДЮСШ” (Ужгород), 3. “Алітус” (Литва), 4. ЦОР “Вікторія” (Брест, Білорусь).

Дівчата: 1. ОСДЮСШОР (Рівне), 2. “Алітус” (Литва), 3. “СДЮСШОР” (Одеса), 4. “Шахтар” (Солігорськ, Білорусь).

Усі учасники змагань отримали пам’ятні подарунки від меценатів та спонсорів, серед яких і Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук, який вже протягом багатьох років допомагає організаторам з призами для юних спортсменів.

Крім того, кращі баскетболісти та баскетболістки отримали призи в різних номінаціях: