СЬОГОДНІ: Субота, 04.04.2020, 19:15

У 2019 році до Управління Держпраці звернулося понад тисяча жителів Рівненщини

Протягом 2019 року до Управління надійшло 750 звернень громадян, з них 39 – колективних. Загалом до Управління звернулися 1035 громадян.

Найбільше звернень стосувалося питань праці і заробітної плати – 623 (у т.ч. щодо невиплати заробітної плати – 119; не проведення розрахунку при звільненні – 83; щодо легалізації виплати заробітної плати – 94; зміни істотних умов праці – 17; укладання трудових договорів – 2; з питань оплати праці – 70; з питань трудових відносин – 44; з питань неповернення трудових книжок при звільненні – 2; з питань неправомірного звільнення – 27; з питань праці неповнолітніх – 3, та з інших питань порушення трудового законодавства).

Громадяни також зверталися за роз’ясненням щодо надання відпусток за вислугу років; нарахування надбавки за вислугу років; трудового навантаження; надання відпустки усиновлювачам; нарахування мінімальної заробітної плати; проведення атестації робочих місць.

З питань охорона праці та промислової безпеки отримано 23 звернення. З них: щодо проведення розслідування нещасного випадку – 10; ознайомлення з матеріалами розслідування нещасного випадку – 1; дотримання норм техніки безпеки при проведенні та експлуатації електричної мережі – 3; дотримання норм техніки безпеки при експлуатації ліфтів – 3; дотримання норм техніки безпеки при експлуатації твердопаливних котлів – 1; дотримання норм техніки безпеки при проведенні робіт, пов’язаних з підвищеною небезпекою – 3; дотримання норм техніки безпеки при проведенні підривних робіт – 1; надання роз’яснення щодо дій роботодавця в разі настання нещасного випадку з працівником на робочому місці – 1.

Найбільше звернень надійшло від мешканців м. Рівне та Рівненського району – 136; смт Рокитне та Рокитнівського району – 39; м. Здолбунів та Здолбунівського району – 22; м. Дубно та Дубенського району – 20; смт Гоща та Гощанського району – 18; м. Костопіль та Костопільського району – 13; м. Сарни та Сарненського району – 11; м. Острог та Острозького району – 11; смт Березне та Березнівського району – 9; смт Млинів та Млинівського району – 8.