Петро Порошенко: Путін намагається взяти реванш в Україні і робить все, щоби зірвати вибори | Рівненські новини
СЬОГОДНІ: П’ятниця, 28.02.2020, 15:14

Петро Порошенко: Путін намагається взяти реванш в Україні і робить все, щоби зірвати вибори

Путін намагається взяти реванш в Україні і робить все, щоби зірвати вибори. Про це заявив Президент на зустрічі зі студентами в столиці.

За словами Петра Порошенка, українці визначилися, що держава має стати повноцінним членом НАТО і ЄС. Проте, цей курс поки не незворотний, і його треба захищати. В тому числі, і під час президентських та парламентських виборів.

«І тому з Кремля зараз надійшла команда готувати провокації, силові провокації. Виборчу кампанію явно б хотіли перевести в формат вуличних зіткнень. Це вже не для когось з кандидатів, це спроба зірвати вибори. Їх мета, щоби в Україні пролилася кров, українська кров. І лише абсолютно професійні дії більшості з правоохоронних органів ламають цей сценарій.

Бо наш український сценарій це провести прозорий, справедливий виборчий процес, забезпечити чесний підрахунок голосів. І тільки так ми зможемо продовжити курс, яким йшли 5 років. І це є мій обов’язок як Президента, як Верховного Головнокомандувача, і головне – як Гаранта Конституційних прав і свобод українських громадян», – зазначив Глава держави.