СЬОГОДНІ: Середа, 10.08.2022, 11:25

Мікрохвильові печі – швидке розігрів та приготування будь-яких страв

На кухні розміщується велика кількість звичної техніки, і мікрохвильова піч є одним із прикладів такої техніки. З її допомогою вдасться підігріти готові страви чи інгредієнти, а також приготувати щось незвичайне. Сучасні моделі відрізняються унікальним функціоналом та великим набором параметрів.

Звичні печі з регулюванням температурного режиму пішли у минуле. Тепер можна вибрати, що саме хочеться приготувати, після чого система автоматично підготує умови та температуру. Сьогодні купити мікрохвильовку означає автоматизувати деякі процеси на кухні. Крім того її використовують у ресторанах, барах, кафе та в пунктах громадського харчування.

Об`єм

Місткість – основний критерій вибору та покупки. Його необхідно аналізувати виходячи з кількості людей, які користуватимуться мікрохвильовою піччю. Бувають такі моделі:

  • Малі. Об’єм до 20 літрів, що ідеально підійде для 1-2 осіб. При виборі потужності 700-800 Bт можна розігріти їжу, розморозити і навіть приготувати овочі;
  • Середні. Об’єм збільшується до 25 літрів, відповідно печі підійдуть для 3-4 осіб. Виробники розширюють функціонал, додаючи функцію гриль та багато іншого;
  • Великі. Об’єм до 40 літрів з доповненням величезного функціоналу та незвичайних характеристик. Це чудова альтернатива класичній газовій печі та електричній духовці.

Середні моделі є універсальними і залишається лише дивитися на додатковий функціонал. Можливо, краще переплатити за функції та високу якість виконання, але купити менший обсяг.

Способи управління

Виробники наділяють мікрохвильові печі декількома способами керування:

  • механічний (панель з кількома поворотними тумблерами, де можна задавати потужність та час роботи);
  • кнопковий (система кнопок для вибору режимів нагрівання, температури та часу);
  • сенсорний (герметична панель із великою кількістю сенсорних кнопок, до яких потрібно торкатися легким рухом руки);
  • комбінований (печі оснащуються поворотними ручками та кнопками).

За мікрохвильовою піччю необхідно постійно стежити, чистити її спеціальними засобами та захищати від будь-якого механічного впливу.

Вибрати та придбати дану техніку можна в інтернет-магазині «Фокстрот». Набір моделей вражає, адже є продукція під будь-які завдання та умови. На всі пропозиції є гарантія від виробника, а оплата доступна кількома способами.