СЬОГОДНІ: Середа, 10.08.2022, 10:53

В Березному продають будинок з історією (+ФОТО)

В Березному продають будинок з історією. У ньому розташовувався перший готель Березного.

Побудований у 1932 році єврейським подружжям із просмоленого соснового брусу, товщиною + 30 см, покритий стальним дахом, який не має слідів корозії по нині. До 2010 року стояли різблені двокамерні дерев’яні вікна, які пізніше були замінені на пластикові.

Від самого початку будинок містив у собі чотири окремі двохкімнатні квартири площею по 32 кв.м., загальний коридор та два входи. В кожній квартирі були запроектовані плита та пічне опалення. 1/3 площі досі займають два підвали, вхід у які знаходиться в середині будинку.

Конструктивно будинок являє собою приклад будівництва житла в кращих Польських традиціях.
Після реконструкції 1960 – тих роках будинок був розділений вже на дві частини з окремими входами, в яких до останнього часу проживали дві рідні сімї. В 2010 році було облаштовано покриття наружних стін сайдинг – панелями, встановлено пластикові вікна та замінено вхідні двері. У 2015 році було проведено внутрішній ремонт, який включав у себе шпаклювання потолків, встановлення карнізів, шпаклювання стін та нанесення шпалер. Було залишено дві із чотирьох печей для обігріву. Демонтовано твердопаливні плити. Підлога дерев’яна не мінялась, знаходиться у відмінному стані.

На даний час є все необхідне для комфортного проживання (всі зручності, газове опалення з чугунними радіаторами, газова водогрійна колонка, пральна машина, газова плита, частково меблі, тощо). Налічується три електричні лічильники (два по 220 та 380 вольт). Водопостачання міське, водовідведення – септик на 4 колодязні круги.

На земельній ділянці площею 700 кв.м. знаходиться гараж, літня кухня та три господарьські будівлі, територія огороджена металевою огорожею (1991 рік).

Вартість будинку становить 30 тисяч доларів.