СЬОГОДНІ: Середа, 10.08.2022, 12:07

У Рівному завершено реєстрацію на отримання грошової допомоги від гуманітарної організації «Людина в біді»

Завдяки ефективній співпраці голови Рівненської обласної військової адміністрації – Віталія Коваля, Головного Управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області – Юлії Шигоревої, Департаменту соціальної політики Рівненської ОДА, Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному з Чеською гуманітарною організацією «Людина в біді», було успішно реалізовано проект матеріальної допомоги для ВПО у Рівненській міській територіальній громаді.

Протягом періоду реалізації проекту було прийнято: 1876 заяв від домогосподарств, що охоплює близько 4000 внутрішньо переміщених осіб.

Розгляд звернення заяви займає від 3 до 4 тижнів. Якщо стосовно Вашої родини прийнято рішення про надання допомоги, Ви отримаєте SMS-повідомлення з банку про надходження грошового переказу.

У разі виникнення додаткових питань – звертайтеся на «гарячу» лінію Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»- 0 800 210 174 (Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00) або на електронну адресу💌: hotline.ukr@peopleinneed.cz