СЬОГОДНІ: Середа, 10.08.2022, 10:46

Рівненських медиків, які знаходяться на передовій, нагороджено почесними відзнаками

Бойові медичні працівники з Рівненської обласної клінічної лікарні знаходяться на нині передовій. Сьогодні, на їх адресу надійшли Почесні Грамоти «Орден Святого Пантелеймона».

Дана відзнака дається за професіоналізм та милосердя, є громадською, має професійно-фахову спрямованість та присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором Почесною Грамотою Поважної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» нагороджено: Шевцову Олену Петрівну – фельдшера-лаборанта Обласного центру лабораторної діагностики – та Домащук Вікторію Василівну – сестру медичну палатну Обласного інсультного центру.

Про обидвох пацієнти та колеги відгукуються лише найкращими словами: добрі, чуйні, порядні, завжди готові допомогти. А ще обидві мами, які не побоялися лишити спокійне, розмірене життя та з початку повномасштабного вторгнення (Вікторія ще наприкінці 2021 року) записались до лав ЗСУ, аби служити українському народу як віддані патріоти нашої країни.