СЬОГОДНІ: Середа, 10.08.2022, 11:24

Майже тисяча людей приїхали сьогодні до джерела святої Анни на Рівненщині

Сьогодні, 26 червня 2022 року в храмі на честь Всіх Святих, єпископ Рівненський та Острозький  Пимен звершив першу святкову Божественну літургію.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської єпархії УПЦ московського патріархату.

На богослужіння до Скиту святої праведної Анни приїхало біля тисячі паломників з різних куточків Рівненщини, серед них хрестоходці, котрі брали участь у цьогорічному автомобільному хресному ході.

«Такої кількості людей ми не очікували, адже складний і суворий тепер час, – розповідає монахиня Рахиль ( Гаврилюк), старша сестра Скиту святої праведної Анни. – Вочевидь люди прагнуть молитви, прагнуть відчути цей піднесений настрій першого богослужіння. Дуже було трепетно, святково, радість переповнює серце».

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Зі словами проповіді до присутніх звернувся владика Пимен і подякував усім, хто трудився над величним храмом, хто долучився фінансово, хто підтримав молитвою та добрим словом. Особливу  вдячність ієрарх висловив насельницям обителі та ігумені Михаїлі ( Заєць), настоятельці Городоцького Свято- Миколаївського жіночого монастиря за невтомну працю, молитви та віру.

Варто зауважити, що церкву Всіх Святих на Скиту святої праведної Анни зводили 10 років. Наразі роботи зовнішні майже завершені, триває внутрішнє облаштування храму, який ще не освячений, відтепер у новозбудованій церкві  частіше завершуватимуть богослужіння.