СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 8:31

За незаконний посів маку і конопель жителям Рівненщини загрожує кримінальна відповідальність

Під час проведення профілактичних заходів під умовною назвою «МАК» працівники карного розшуку та сектору реагування патрульної поліції у двох районах області вчора, 22 червня, виявили у приватних господарствах незаконні посіви нарковмісних рослин.

Так, у Радивилові на присадибній ділянці 53-річної місцевої жительки слідчо-оперативна група вилучила 168 рослин конопель. Жінка запевнила, що коноплі самонасіялися і вона от-от мала їх вирвати.

А 51-річний житель села Комори колишнього Зарічненського району каже, що вирощував снодійний мак для власних потреб. На городі у нього виявили 210 рослин.

У рамках кримінальних проваджень, відкритих за статтею 310 КК України вилучені зразки рослин відправлені для проведення експертизи, за результатами якої вирішуватиметься питання про повідомлення двом жителям Рівненщини про підозру.

Відпрацювання на території області із протидії незаконному обігу наркотиків, виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель, запобігання фактам незаконної заготівлі наркотичної сировини триватимуть до 22 вересня.