СЬОГОДНІ: Вівторок, 28.06.2022, 13:16

Для добровольців Рівного відбулося навчання з фандрейзингу

Як правильно залучати, розприділяти та використовувати кошти – дізнавалися добровольці другої стрілецької роти ДФТГ №1 Рівного. Навчання із фандрейзингу проводив президент Ротарі клубу Київ Столиця Руслан Краплич за методикою, розробленою та апробованою Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

Зважаючи на те, що питання забезпечення потреб ДФТГ досі є не вирішеним, ці навчання не менш важливі, ніж тактична медицина чи вогнева підготовка.

Отож, впродовж двох днів добровольці дізналися про основні правила фандрейзингу, як залучати кошти та принципи їх використання.

За словами Руслана Краплича, ці знання важливі для добровольчих формувань територіальних громад.

– Фандрейзинг — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів, які добровольці не можуть забезпечити самостійно, та які необхідні для їх діяльності вцілому. Тому, здобуті знання дозволять знайти нові способи забезпечення потреб добровольців. А це в свою чергу покращить їх обороноздатність і роботу задля безпеки міста та його мешканців, – зазначив він.

Нагадаємо, щодня для бійців ДФТГ №1 Рівного відбуваються різного роду навчання. Добровольці вдосканалюють свої вміння і навички в необхідних напрямках, а також здобувають теоретичні знання, які використовують на практиці.