СЬОГОДНІ: Вівторок, 28.06.2022, 12:17

Понад 30 запитів на публічну інформацію отримали податківці Рівненщини

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  Головним управлінням ДПС у Рівненській області забезпечено розгляд документів з проханням надати публічну інформацію.

Так, за чотири місяці поточного року до Головного управління ДПС у Рівненській області поштою (електронною поштою) надійшло 32 таких документа, за результатами розгляду яких надано відповіді згідно чинного законодавства України.

Найчастіше до ГУ ДПС в області звертались фізичні особи – від них надійшло 22 запити на отримання публічної інформації (або 69 %). Юридичні особи надіслали 10 запитів (або 31 %).

Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо: неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість; діяльності суб’єктів господарювання; надання копій документів; надання інформації по сплаті податків; податкового боргу; відомостей про закриття/відкриття поточних рахунків; критеріїв ризиковості платника податків.

За результатами розгляду задоволено 26 запитів (81,3 % від загальної кількості розглянутих запитів), відповідно до статті 22 Закону №2939 відмовлено в задоволенні 6 запитів (18,7 % від загальної кількості розглянутих документів).