СЬОГОДНІ: Вівторок, 28.06.2022, 13:16

На Рівненщині до адмінвідповідальності за корупційні правопорушення притягнуто 36 депутатів

За 4 місяці 2022 року до суду скеровано 6 обвинувальних актів про злочини з ознаками корупції (торік було вдвічі менше). Один з них – за обвинуваченням дізнавача районного відділення поліції за фактом привласнення автомобіля, який визнаний речовим доказом у кримінальному провадженні.

Серед скерованих у цьому році до суду 1 обвинувальний акт – стосовно 4 учасників ОЗГ, які налагодили схему незаконної порубку лісу на території одного з лісових господарств області.

Крім того, упродовж 4 місяців цього року, уповноваженими особами органів поліції, за погодження прокурора складено і направлено до суду 97 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

За результатами судового розгляду протоколів вказаної категорії до адміністративної відповідальності притягнуто 43 особи, серед них 36 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад.

Загалом, упродовж року за наслідками розгляду протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, судами накладено штрафів на 37 тис. гривень.

Також, за цей період органами прокуратури області внесено 14 подань з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, половину з цих порушників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.