СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 10:28

Дубенські депутати хочуть парафії УПЦ московського патріархату приєднати до ПЦУ

Дубенська міська рада ухвалила рішення, згідно з яким  парафії УПЦ мають перейти в ПЦУ. На виконання цього рішення народні обранці дали парафіям УПЦ  один місяць. 

13 травня 2022 року на сесії Дубенської міської ради депутати написали звернення до священників та вірян УПЦ із закликом єднатися навколо ПЦУ.

«Переконливо просимо духовенство та парафіян УПЦ відкинути чвари і об‘єднатись навколо ПЦУ, правонаступниці Київської Митрополії», – йдеться у зверненні.

У прийнятому на сесії  рішенні депутати зазначили усі парафії УПЦ на території Дубенщини, які конче мають змінити канонічне підпорядкування:

”Свято-Вознесенської парафії Рівненської єпархії, Свято-Іллінської парафії Рівненської єпархії, Свято-Георгієвської парафії Рівненської єпархії, парафії на честь Дубенської Ікони Божої Матері Рівненської єпархії, парафії Різдва Пресвятої Богородиці Рівненської єпархії, Архангело-Гавриїлівської парафії”.

На виконання рішення Дубенської міської ради народні обранці відвели парафіянам та духовенству УПЦ один місяць. Докладну інструкцію, як вони це бачать подали внизу документа:

” 1) загальними зборами релігійних громад ухвалити рішення про зміну канонічної підлеглості з Української Православної Церкви (Московський патріархат) на Православну Церкву України чи інших християнських церков, які наслідують українську позицію; 2)внести до своїх статутів (положень) відповідні зміни та подати їх на реєстрацію у встановленому законодавством порядку”.