СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 10:18

В російських власників “Рівнеобленерго” знайшли у Франції нерухомість , на яку досі не наклали санкції

Журналісти «Схем» спільно із проєктом Scanner Project знайшли у Франції родинне майно російських політиків, бізнесменів Олександра Бабакова, Євгенія Гінера та Михайла Воєводіна.

Вони контролюють в Україні цілу бізнес-імперію — мережу готелів, банк, промислові підприємства та низку обленерго.

У Франції їм належить великий маєток з басейном біля Женевського озера, маєток на кордоні зі Швейцарією (всі вони знаходяться у муніципалітеті Дівон-ле-Бен) та готель Belambra Clubs «LʼHôtel du Golf» на гірськолижному курорті Бург-Сент-Моріс.

На сході Франції, всього в кілометрі від кордону зі Швейцарією, розташоване розкішне шато. На території площею понад 14 тисяч квадратних метрів знаходиться великий маєток з басейном та стайня.

За чотириста метрів від шато зі стайнею розташований ще один маєток з прилеглими господарськими будівлями та сільськогосподарськими землями – загальною площею 1 га.

І шато, і маєток з землями знаходяться у муніципалітеті Дівон-ле-Бен.

«Дівон-ле-Бен – це курортне місто, розташоване на кордоні з франкомовною Швейцарією, між підніжжям Гори Юра і Озеро Женева», – так описують у французьких путівниках цю місцевість.

А от на гірськолижному курорті, що на південному сході Франції у містечку Бург-Сент-Моріс знаходиться готель Belambra Clubs «L’Hôtel du Golf», яким також володіють Олександр Бабаков, Євгеній Гінер та Михайло Воєводін.

В Україні вони контролюють «Херсонобленерго», «Кіровоградобленерго», «Житомиробленерго», «Рівнеобленерго», «Чернівціобленерго», підприємство «Дніпроспецсталь» та мережу готелів Premier Hotels & Resorts, серед яких п’ятизіркові «Прем’єр палац» у Києві та «Прем’єр готель» в Одесі.

Українські правоохоронці вже вивчають цю інформацію.