СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 10:46

Рівнян запрошують змістовно і цікаво провести вихідні на «Оствиці»

Запрошуємо змістовно і цікаво провести вихідні на «Оствиці». 

До вашої уваги – наступні майстер-класи:

14 травня, у суботу, початок об 11 год.
Місце проведення: Парк історичної реконструкції “Оствиця” (м.Рівне, вул. Марусі Чурай).
Запрошуємо на МК з давнього ремесла ковальства. Ковальство на землях сучасної України відоме з часів трипільської культури. Вже у Х — XI ст ковальська майстерність досягла такого високого рівня, що деякі способи обробки заліза і технології виготовлення знарядь праці й предметів побутового призначення були такими, як відомі нам тепер.
Під час майстер-класу кожен учасник власноруч створить свій виріб під керівництвом досвідченого майстра Сергія Торулі. Сергій займається ковальською справою більш ніж 10 років, є учасником та призером ряду українських та міжнародних фестивалів з ковальства.
Обов’язковий попередній запис за номером (067)3600039.

14 травня, у суботу, початок об 11 год.
Майстер-клас з ліплення з глини. Робота з глиною чудово підходить для людей різного віку, адже вона позитивно впливає на самопочуття та настрій.
Запис/реєстрація/довідки: (067)3600039 Ольга.

15 травня, у неділю, початок о 14 год.
Під час майстер-класу ви зможете навчитися створювати власноруч традиційний дитячий музичний інструмент Рівненського Полісся – корнет. Вчитиме майструванню справжній носій цієї унікальної традиції ‒ Юрій Ковальчук, який разом з Аллою Ковальчук заснував Народний художній колектив ‒ гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса». Він також учасник фольклорних гуртів «Горина» і «Сільська музика», голова творчого об’єднання «Свіча», що займається дослідженням і популяризацією традиційної культури Полісся. Тому не лише майструватиме, а й розповість як і для чого грали на цих інструментах.
Підходить для дітей, які вже вміють обережно користуватися ножем.
Обов’язковий попередній запис за номером (067)3600039.

15 травня, у неділю, початок 11 год.
Запрошуємо Вас на МК з плетіння віночку. Ви багато дізнаєтесь про віночки, й власноруч створите власну вишукану прикрасу з різнотрав’я.
Сьогодні вінок – популярний літній аксесуар та улюбленець відвідувачів музичних фестивалів. Однак, в українській традиції він ніколи не виконував практичної функції. Це єдиний головний убір, який з давніх часів був виключно магічним знаком та оберегом.
МК проведе майстриня Ірина Кухар, яка займається ремеслами більш ніж 15 років. Створює неповторні вироби з трави – вишукані прикраси для волосся та віночки для наречених, які відомі не тільки в Україні, але й за кордоном.
Даний МК підходить для дітей.
Запис/реєстрація/довідки: (067)3600039 Ольга.