СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:50

На Рівненщині переселенцям вже виплатили 142 мільйони гривень допомоги на проживання

На сьогодні допомога на проживання призначена для 28 тисяч переселенців, які проживають у Рівненській області. З початку війни їм вже виплатили понад 142 млн грн, повідомили в департаменті соціальної політики Рівненської ОВА.

«Заяви від внутрішньо переміщених осіб продовжують опрацьовуватися, – коментує директорка департаменту Роза Слободенюк. – Тому якщо ви ще не отримали виплату, не хвилюйтесь, Мінсоцполітики продовжить у травні фінансувати виплату допомоги на проживання за березень та квітень».

Нагадуємо що відповідно до рішення Уряду допомога на проживання ВПО надається в наступних розмірах:
для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень;
для інших осіб — 2 000 гривень.

Також за травень допомогу на проживання отримають ВПО, житло яких зруйноване, або які перемістились з громад, які знаходяться у зоні бойових дій або окупації.

На сьогодні Мінреінтеграції оновило перелік громад, на основі якого внутрішньо переміщеним особам будуть здійснюватися виплати за травень. До переліку ввійшли 7 областей. Це громади Дніпропетровської (2 громади), Донецької (66 громад), Запорізької (50 громад), Луганська (37 громад), Миколаївська (18 громад), Харківська (51 громада) та Херсонська (49 громад).