СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 10:32

Президент Української асоціації футболу у Рівному розповів про чемпіонат на Заході країни

Цього тижня Рівне відвідав президент Української асоціації футболу Андрій Павелко. На стадіоні Авангард він вручив подарунки діткам-переселенцям та поспілкувався із інформаційною службою народного клубу Верес.

– Як УАФ долучається до підтримки ЗСУ та переселенців?

– Дуже важливо , щоб такі клуби як Верес і такі міста як Рівне – приймали у себе дітей переселенців та їх сім’ї із різних куточків нашої країни. Рівне для них вже є рідною домівкою і дуже важливо, щоб вони відчували від нас підтримку. УАФ зараз відпрацьовує координаційні штаби по всій країні і Рівне – не виключення. Саме завдяки вашому місту, народному клубу Верес і завдяки нашій обласній асоціації, яку очолює Олексій Хахльов – продовжуємо вивозити людей із Маріуполя, Харкова, із різних куточків нашої країни, де тривають бойові дії. Це дуже важливо, щоб люди сюди приїжджали і мали опіку від нашої футбольної родини. І Рівне для них може стати тим містом, яке вони запам’ятають як чудове місто і надійних людей, які їх прихистили на період війни.

– Футбольна інфраструктура на територіях, де були або досі тривають бойові дії зазнала пошкоджень. Частина й зовсім зруйнована. Чи можна вважати, що саме Захід нашої держави може стати центром українського футболу?

– Так. Такий варіант теж можливий. Тому коли ми усією країною відсвяткуємо перемогу над рашистами, обов’язково буде прийняте рішення про старт наступного чемпіонату. І тоді, як варіант, розглядатимемо його початок на Заході України. Де всі клуби приїдуть і відіграють перше коло, або й взагалі увесь чемпіонат. Варіант проведення чемпіонату у західних областях України – можливий. Але хочеться, аби якнайшвидше відбудувалась Україна, всі наші міста і вцілому, вся країна повернулась до мирного життя. До життя, в якому вболівальники із дітками приходитимуть на футбол і вболіватимуть за свої команди.

– Чи всі клуби були одностайними в рішенні завершити поточний чемпіонат?

– Так всі клуби були одностайні в рішенні завершити поточний чемпіонат. Ми затвердили остаточну таблицю, яку передали до Виконкому УАФ, який прийме рішення після того як його також розгляне і затвердить ПФЛ.

– Які враження від ще недобудованого стадіону Авангард?

– Я вже вчетверте на рівненському стадіоні. Коли був тут вперше, то всі трибуни були старими і не надто привабливо це все виглядало. Стадіон був старий і виникало чимало питань – що із цим робити. Потім було кілька проектувань. Ще пізніше з’явилась можливість об’єднатись із програмою Президента України. І я вдячний, що саме цей стадіон був включений до програми «Велике будівництво». Я впевнений, що після війни і після нашої перемоги цей стадіон буде окрасою нашого українського футболу.