СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:27

Подарунки до 2000 грн: шопінг чи враження?

Головне, із чим варто визначитися перед тим, як купувати подарунок – це бюджет. Погодьтеся, часто буває таке, коли розраховуєш на одну суму, а за фактом витрачаєш набагато більше.

Головне, із чим варто визначитися перед тим, як купувати подарунок – це бюджет. Погодьтеся, часто буває таке, коли розраховуєш на одну суму, а за фактом витрачаєш набагато більше. З подарунковими сертифікатами такої проблеми не виникне, оскільки номінал сертифіката встановлюєте лише ви.

Як правильно вибрати подарунок?

Подарункові сертифікати – це вже автоматично круті подарунки, тим більше якщо на них виділити цілих дві тисячі. Проте для того, щоб подарунок викликав потрібні почуття і був справді потрібним, варто серйозно підійти до його вибору.

Обов’язково потрібно:

  1. Користуватися фільтрами. Найголовніші – це номінал сертифікату (ну з цим все зрозуміло) і категорія. Таким чином на пошук та вибір подарунку ви витратите значно менше часу, а правильно підібрана категорія допоможе обрати найбільш підходящий сертифікат.
  2. Враховувати інтереси людини, яка має отримати подарунок. Отримувати презенти, які пов’язані з інтересами та відповідають твоїм смакам неабияк приємно, погодьтесь. Для цього просто поспостерігайте за людиною якийсь час або поцікавтесь напрямую, що вона любить та про що мріє.
  3. Враховувати сезонність. Це стосується сертифікатів на враження, адже не всі пригоди можна здійснити в холодну пору року, а сертифікати мають обмежений термін реалізації.
  4. Подумати над пакуванням. Увага до дрібничок також дуже важлива, додатково на сайті ви можете замовити подарункове пакування та листівку, на якій напишете зворушливі слова вдячності та побажання.

Що можна придбати на 2000 грн?

Насправді зовсім неважливо, який бюджет ви виділили на подарунок, тому що навіть з мінімальною сумою можна обрати незабутній та оригінальний подарунок. Зокрема, Гіфтмол пропонує такі подарунки до 2000 грн:

  • Політ на параплані. Це точно одна з тих пригод, яка назавжди залишиться в найкращих спогадах.
  • Сертифікат в магазин парфумерії. Парфуми дарують досить часто, проте вибрати підходящий аромат або улюблені парфуми досить важко. Ліпше дати можливість людині самостійно поповнити свій парфумерний гардероб.
  • Сертифікат в магазин одягу. Людина, якій ви готуєте подарунок слідкує за модою та обожнює тренди? Тоді ви навряд чи вгадаєте, обираючи їй новий лук.
  • Сертифікат в магазин ювелірних прикрас. Деякі свята вимагають того, щоб дарувати щось особливе. Проте як вгадати, подобається людині срібло чи золото, любить аметист чи віддаєте перевагу мінімалістичним прикрасам?
  • Сертифікат на майстер-клас. Ми живемо в чудовий період, коли навчитись чомусь новому можна буквально за кілька годин. Для творчих людей це чудова можливість відкрити в собі нові грані.

Це лише маленький перелік всього того, що можна придбати на Гіфтмол за вказаний бюджет. Обирайте враження, спираючись на інтереси та захоплення вашої близької людини, або даруйте перевірений роками варіант – сертифікат на шопінг.