СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 10:55

Критерії вибору автомобіля для пасажирських та вантажних перевезень

Якщо ви обираєте автомобіль для роботи, в якому зможете здійснювати пасажирські перевезення, а також перевозити вантажі, ідеальним варіантом для бізнесу стане фургон. При цьому краще розглядати придбання вживаного транспортного засобу, оскільки нові авто будуть відбиватися досить довго. Головне, визначитися з вимогами до машини та грамотно підійти до її вибору.

Найкращі фургони для роботи

У рейтингах компактних фургонів, що належать до класу мінівен, що використовуються для бізнесу, найчастіше лідирує Фіат Добло. Широкий вибір автомобілів цієї марки у хорошому стані ви зможете знайти на сервісі OLX. Серед особливостей транспортного засобу слід зазначити:

  • модельний ряд — ви можете обрати одну з багатьох модифікацій Добло, представлених у різних кузовах від мікроавтобуса до фургона;
  • двигун — машини комплектуються бензиновими та дизельними моторами різного об’єму (1,3-1,9 л);
  • вантажність — середня вантажність транспортних засобів становить 730 кг, також є спеціальні модифікації Doblo Cargo, призначені для вантажоперевезень.

Також серед водіїв фургонів мають попит такі моделі автомобілів, як Citroen Jumper, Fiat Ducato та Mercedes Sprinter.

Правила вибору фургона для роботи

Ось кілька порад, які варто врахувати під час вибору транспортного засобу для вантажних робіт:

  • не варто розпочинати пошук машини з визначення цінової межі;
  • на вторинному ринку ви завжди зможете взяти гарний автомобіль із розстрочкою платежу;
  • для вантажних перевезень основними критеріями вибору будуть вантажність, що дозволяє перевезти якнайбільше товару, а також корисний обсяг, який відповідає за місткість машини;
  • для пасажирських перевезень важлива не лише кількість місць, але також комфортабельність та функціональність салону.

Особливу увагу варто приділяти економічності автомобіля. Витрата палива грає найважливішу роль плані підрахунку витрат на організацію перевезень. Враховуючи всі фактори, викладені вище, ви зможете підібрати хорошу «робочу конячку», на якій зароблятимете непогані гроші.