СЬОГОДНІ: Середа, 10.08.2022, 10:43

На Рівненщині правоохоронці викрили сімейного лікаря на виготовленні і збуті фальсифікованих COVID-сертифікатів

Слідчі відділення №6 (м. Здолбунів) за погодженням із місцевою прокуратурою вчора, 15 лютого, повідомили про підозру 29-річному лікарю однієї із амбулаторій сімейної медицини у скоєнні злочинів, передбачених трьома статтями КК України.

За оперативного супроводу працівників УСБУ в Рівненській області, відділу протидії кіберзлочинам у Рівненській області, процесуального керівництва Здолбунівської окружної прокуратури поліцейські провели обшук у кабінеті лікаря. За його результатами вилучили фальсифіковане міжнародне свідоцтво про вакцинацію, мічені гривневі купюри, ноутбук та інші речові докази, які мають суттєве значення у справі.

У рамках кримінального провадження, відкритого за фактами несанкціонованих дій із інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, складання та видачі завідомо підроблених офіційних документів та прийняття неправомірної вигоди (частина 1 статті 362, частина 2 статті 358, частина 3 статті 354 КК України), слідчі встановили, що 29-річний лікар однієї з амбулаторії сімейної медицини за 1500 гривень виготовив завідомо неправдивий паперовий варіант міжнародного свідоцтва про щеплення від COVID-19, вніс завідомо неправдиві відомості до електронної системи охорони здоров’я України, згенерувавши міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Слідчі дії тривають.