СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 9:45

У поліції Рівненщини вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Воїни-інтернаціоналісти, афганці, учасники локальних воєн: всіх їх об’єднало одне — війна.У їхніх очах досі смуток, бо попри загартований боями характер, цей день наповнений спогадами та болем.

На запрошення керівництва до Головного управління Національної поліції в Рівненській області сьогодні, 14 лютого, прибули пенсіонери органів внутрішніх справ, які брали участь у бойових діях. Із теплими та щирими словами до присутніх звернувся начальник поліції області Олексій Камишанський.

«Усі ми засвідчуємо глибоку шану та повагу Вашій мужності. Ви як ніхто знаєте справжню ціну миру, — сказав він.
— На жаль, війна стала частиною і нашого життя. Однак,Ви є яскравим прикладом для наслідування, взірцем служіння народу та державі, і виконання службового обов’язку офіцера».

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, чиє життя забрала війна і хто відійшов у засвіти вже потому.

Після урочистостей учасники зустрічі поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. А потому ознайомилися з експозицією «Історія та сьогодення ОВС Рівненщини» у Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Тут, у неформальній обстановці, Олексій Камишанський мав змогу поспілкуватися із пенсіонерами, обговорити проблеми, які їх турбують, запевнивши у підтримці та допомозі для їх вирішення.