СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 8:53

В Дубровиці планують суттєво підвищити тарифи на воду

Міська влада приготувала дубровичанам “сюрприз” у вигляді підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення для всіх верств населення. Господарники міста вже розглянули дані розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих КП «Міськводоканал» для їх підвищення.

Дубровицька міська рада розглянула заяву комунального підприємства «Міськводоканал» щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надаються вказаним підприємством, розрахунок повної собівартості послуг із централізованого водопостачання та водовідведення, розрахунки середньозважених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Отже, 10 лютого виконавчий комітет Дубровицької міської ради планує підвищити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для жителів Дубровицької територіальної громади. Рішення з економічно-обгрунтованими тарифами планують ввести в дію з 1 березня 2022 року.

У пояснювальні записці міськводоканалу йдеться про зміни в складі витрат підприємства, які враховані в розрахунок планового розміру тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, а саме: відбулося зростання мінімальної заробітної плати (прожиткового мінімуму), збільшилися тарифні коефіцієнти та коефіцієнти співвідношень, що враховуються під час визначенні тарифних ставок працівників, зросли тарифи на електроенергію на 32% та вартість інших матеріальних ресурсів, послуг сторонніх організацій.

Пропоновані міськводоканалом тарифи:

  • централізоване водопостачання для населення за 1 м. куб. з ПДВ – 25,00 грн.;
  • централізоване водопостачання для бюджетних установ за 1 м. куб. з ПДВ – 64,00 грн.;
  • централізоване водопостачання для інших споживачів за 1 м. куб. з ПДВ – 64,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для населення за 1 м. куб. з ПДВ – 45,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для бюджетних установ за 1 м. куб. з ПДВ – 101,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для інших споживачів за 1 м. куб. з ПДВ – 101,00 грн.