СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:43

Новий проект НОК крокує Рівненщиною

Наприкінці минулого року Національний олімпійський комітет України започаткував новий проєкт – «Моя олімпійська мрія». З його допомогою планується привернути увагу громадськості до спортшкіл, їх значимості у вихованні майбутніх чемпіонів.

Саме ДЮСШ – це перша сходинка для дитини, яка прийшла у світ спорту. І щоб ця сходинка привела до вершин  Олімпу, НОК України започаткував цей проєкт, що дозволить юним спортсменам не боятися мріяти про найзаповітніше. Адже всі успішні люди починали будувати свою кар’єру з мрії та великого бажання втілити її в життя. Тож НОК дарує набори спортивного інвентарю всім ДЮСШ, а їх в Україні 1238.

Перші комплекти футбольних, волейбольних та баскетбольних м’ячів ще в грудні Рівненське обласне відділення НОК України передало 13 спортивним школам, які розташовані в Рівному. А вже в січні 2022 року такий інвентар вручили представникам наступних закладів області: Демидівської ДЮСШ (директор Андрій Столярчук); Дубенської ДЮСШ (директор Олександр Максимчук); ДЮСШ Клесівської селищної ради (директор Ігор Мельник); Костопільська ДЮСШ (директор Віктор Мельник); Млинівської ДЮСШ (директор Юрій Вербіцький) та Сарненської ДЮСШ (директор Микола Драганчук).

Незабаром і всі інші ДЮСШ області отримають свої подарунки.