СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 9:12

На Рівненщині поліцейські продовжують перевірки щодо дотримання карантинних вимог

Нагадаємо, червоний рівень епідемічної небезпеки почав діяти відучора, 27 січня. Працівники поліції у складі мобільних груп продовжують перевірки  дотримання карантинних вимог у закладах, робота яких підпадає під обмеження.

Так, за минулу добу за результатами виявлених правопорушень поліцейські склали чотири адмінпротоколи. Для порівняння, за порушення правил карантину у червоній зоні, яка була запроваджена восени, правоохоронці у перший день склали понад 70 адмінматеріалів.

«Насамперед, поліцейські проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу, — зауважує начальник управління превентивної діяльності руслан Жук. — Однак, нинішні перевірки показують, що суб’єкти господарювання та громадяни свідомо ставляться до запроваджених обмежень. Якщо раніше ми виявляли порушення щодо відсутності сертифікатів чи довідок про результати ПЛР-тестів, або навіть підробки ковідних документів, то нині майже всі, кого перевіряємо, пред’являють «зелені» сертифікати».

Нагадаємо, в «червоній» зоні забороняється:
• робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;
• проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
• робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
• робота ТРЦ та інших розважальних закладів (кінотеатрів, театрів тощо);
• робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
• робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Робота всіх вказаних закладів можлива лише при 100% імунізації працівників двома дозами дводозної вакцини (зелений сертифікат). Для відвідувачів необхідно пред’явити, крім осіб, які не досягли 18 років, негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, проведеного не пізніш, як за 72 години, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Один із зазначених COVID-документів потрібен і для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті.

Робота банківських установ, АЗС, ветмагазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів не обмежується, проте обов’язковим тут залишається дотримання протиепідемічних правил.