СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 9:56

На Рівненщині поліцейський офіцер громади за «ковідну» тисячу подарував книжки дошкільнятам

Отримавши нарахування від держави за вакцинацію через додаток «Дія», поліцейський офіцер Мирогощанської тергромади Дмитро Головатий, не роздумуючи, витратив грошові кошти на купівлю дитячих книжок.

«Подаруночком» вирішив порадувати вихованців дитячого садка у селі Заруддя Мирогощанської територіальної громади Дубенщини. Вихователька дошкільного закладу Білоберізької гімназії, якій поліцейський розповів про свою ідею, радо її підтримала.

«Книжок завжди не вистачає, а особливо розвиваючих,— каже Валентина Ляшук. — Від такої допомоги не відмовимося і будемо щиро вдячні».

Тож, як тільки Дмитро Головатий отримав відправлення на пошті — одразу поїхав до дітей. Хоча поліцейського тут добре знають і чекають, щасливим малятам було не до розмов: вони без зволікань приступили до огляду нової літератури.

«Усе найкраще — дітям, — так просто пояснює свій вчинок поліцейський Дмитро Головатий. — Виховання підростаючого покоління — це сьогоднішній внесок у завтрашню безпеку. Діти — це маленькі жителі громади, і їхню довіру також треба завойовувати».