СЬОГОДНІ: П’ятниця, 12.08.2022, 2:22

У Рівному судять колишнього співвласника житлового комплексу “Рівненська брама”

У Рівненському міському суді розглядатимуть справу колишнього голови кооперативу “Рівненська брама” Андрія Савчука. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем та привласненні понад 20 мільйонів гривень внесків пайовиків кооперативу. 

Про це повідомляють в Рівненській обласній прокуратурі.

Потерпілими у цій справі є 36 людей, які не отримали придбаної нерухомості.

Нагадаємо, Андрій Савчук є жителем Хмельницької області і у 2015-2017 роках був головою житлово-будівельного кооперативу “Рівненська брама”, який у Рівному на розі вулиць Гагаріна та Костромська будував однойменний житловий комплекс.

За версією правоохоронців, Андрій Савчук отримував кошти від пайовиків, і не вкладав їх у будівництво, а привласнив собі і розтратив. Такозж встановлено, що частину коштів Савчук перевів на свої рахунки.

Сам підозрюваний заперечує свою провину.

“Я будував об’єкт півтора року. За мого правління побудували першу, другу, третю секції, четверту – частково, десяту і одинадцяту – фундаменти, п’яту-шосту – палі, техумови на зовнішні мережі. Усе майно і всі мережі були зроблені при мені, це колосальні гроші”, – зазначив Андрій Савчук.

Якщо вину Андрія Савчука доведуть у суді,  то йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.