СЬОГОДНІ: П’ятниця, 12.08.2022, 2:21

Комісія з протидії хаотичній забудові міста перевіряє дотримання містобудівних вимог одразу на кількох об’єктах у Рівному

Минулого тижня, комісія з протидії незаконній забудові міста, на чолі із секретарем Рівненської міської ради Віктором Шакирзяном виїздила на ряд об’єктів, які будуються з можливими порушеннями законодавства.

Історія про те, що в місті, час від часу з’являються незаконні забудови для рівнян не нова. Більшість забудовників, йдуть вже знайомим шляхом – спочатку будуються, а вже потім легалізують будівництво у судовому порядку.

Припинити незаконні дії, і хоч якось вплинути на ситуацію потрібно на стадії підготовчих робіт, саме тому секретар Рівнеради закликає рівнян повідомляти спеціалізовану депутатську комісію про такі об’єкти якнайшвидше:

«За цей рік ми досягли дійсно показових результатів, і змогли вплинути на ряд об’єктів, привівши їх до містобудівних норм. Це стосується багатоквартирного будинку на Дачній, де ми знизили один поверх, і видали ряд рекомендацій, які були виконанні забудовником. Така ж сама ситуація і з будинком на вулиці Дворецька, де власник, напевне теж думав, що зможе надурити місто».

Зокрема на останньому засіданні депутатської комісії розглядалися кілька проблемних питань, зокрема щодо будівництва на вулиці Орлова та на вулиці Київська, 19, а також Парковій, 2. Щодо останнього Віктор Шакирзян зазначив:

“У цій ситуації я однозначно стаю на сторону жителів будинку, які вже багато років шукають правди і справедливості у всіх можливих інстанціях. На цій стадії рекомендації нашої комісії були наступними: власнику квартири ми рекомендуємо замовити спеціалізовану перевірку будинку, аби отримати об’єктивну оцінку стану будівлі; щодо ОСББ, то місто готове надати кваліфіковану юридичну допомогу для того, аби у суді відстояти права мешканців багатоквартирного будинку. Але мусимо констатувати те, що місто не може вирішити це питання самостійно, без участі правління, адже все таки ключовими залишаються саме їх інтереси”.