СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 10:13

В поліції Рівненщини приймають документи від кандидатів на навчання

Із робочим візитом у Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області сьогодні, 24 січня, побував Роман Мота, фахівець відділу кадрового забезпечення Львівського державного університету внутрішніх справ.

Зокрема, представник ЗВО зі специфічними умовами навчання розповів відповідальним за профорієнтаційний напрям роботи в поліції Рівненщини про особливості цьогорічного конкурсного відбору, перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими здійснює підготовку навчальний заклад, а також про умови та переваги здобуття вищої освіти саме у ЛьвДУВС.

Начальнику управління кадрового забезпечення Василю Петрику представник вказаного ЗВО передав буклети з інформацією про Львівський державний університет внутрішніх справ для розповсюдження в територіальних підрозіділах ГУНП Рівненщини та проведення профорієнтаційної роботи.

За додатковою інформацією усі бажаючі старшокласники можуть звернутися до сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП (м. Рівне, вул. Хвильового, 2 каб. 38) або за номером телефону 067 362 40 80.