СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:24

На Рівненщині храм відзначає своє 250-ліття

20 січня, в день Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, архієпископ Рівненський Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав с. Довгалівку, де у місцевому 250-літньому храмі очолив Божественну літургію.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк, настоятель храму протоієрей Юрій Стойко та запрошене духовенство.

Божественну літургію супроводжував спів октету «Орфей».

На Малому вході архієрей, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив протоієрея Юрія Стойка черговою богослужбовою нагородою – правом носіння митри.

Під час літургії були піднесенні додаткові прохання за швидке одужання Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, за Українських захисників, а також Всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

Пісня Євхаристійного канону архіпастир завершив дияконську хіротонію над вихованцем Рівненської духовної семінарії Тарасом Міськом.

Прикінці відправи архієпископ Іларіон привітав парафіян з визначними ювілеєм їхнього храму, з різдвяними святами та закликав на всіх Боже благословення.

Завершилось богослужіння уставним многоліттям.