СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 10:54

Вхідні двері зі склом в будинок: безпека, теплоізоляція, дизайн

Вхідні двері зі склінням часто встановлюють у приватні будинки. І це недарма. Скло пропускає світло в передпокій і робить інтер’єр світлішим та затишнішим. Однак наскільки це міцно та безпечно? Чи впораються такі двері з холодом? Усе це розглянемо у матеріалі.

Безпека дверей зі склом

Найбільше побоювання викликають захисні властивості таких дверей. Зазвичай скло асоціюється з тендітним матеріалом, який легко розбити.

Але сумлінні виробники встановлюють у двері лише спеціальні міцні стекла – загартовані.

Ще один важливий параметр – товщина скла. Скло 40-50 мм і менше не забезпечить високого рівня безпеки. Воно має бути завтовшки не менше 70 мм.

Також додатковий захист склу дають ковані грати. Ґрати можуть бути декоративними і виконувати ще й естетичну функцію. Однак сучасне скло для дверей так само міцне, як сталь.

Теплоізоляція

Особливо актуальним є пункт для мешканців приватних будинків у регіонах з холодним кліматом. Вхідні двері повинні захищати не тільки від злому, а й від холоду та протягів. Для цього у сучасних металевих дверях є терморозрив. Терморозрив не дозволяє зовнішній частині дверей передавати холод внутрішній стороні.

А що ж відбувається, коли у двері встановлений склопакет? Все залишається так само. Між внутрішнім та зовнішнім склопакетами відсутні містки холоду, а в самому полотні та коробі є терморозрив, тому двері зі склопакетом не втрачають своїх теплоізоляційних властивостей.

Шумоізоляція

Не завжди приватний будинок знаходиться далеко від міського шуму. Іноді буває так, що поруч із будинком знаходиться галаслива автомобільна траса або залізниця. У такому випадку варто врахувати шумоізоляційні властивості дверей.

Однокамерний склопакет у вхідних дверях пропускатиме шум у будинок, найкращий варіант – двері з трикамерним склопакетом. З такими дверима в будинку буде тихо і зайві звуки з вулиці вас не турбуватимуть.

Дизайн дверей зі склом

А це головна перевага. Вхідні двері зі склінням – виграшний варіант для приватного будинку. У передпокій проникає більше світла і сам фасад виглядає естетично.

Скло у двері – це додаткові можливості для дизайну та вашої креативності. Можна підібрати класичні варіанти склопакета з різними кутими ґратами або варіанти в сучасному стилі, тоноване або прозоре скління.

Переваги вхідних дверей зі склом

Двері зі склопакетом естетично привабливі, функціональні та мають ряд незаперечних переваг:

  • Естетичний зовнішній вигляд.
  • Великий вибір дизайн-рішень.
  • Додаткове джерело природного світла.
  • Через скло можна милуватися своєю гарною ділянкою.
  • Відмінні показники теплоізоляції.

Вхідні двері “Сталь-М” зі склом

Вхідні двері зі склом в Рівному можна придбати  у відомого виробника “Сталь-М” у двох серіях: Gold та Gold+. У центрі продажу компанії є великий вибір варіантів дизайнів: класичний за мотивами європейських дверей та сучасний у найкращих традиціях мінімалізму.

Підведемо підсумки:

  • Скло у вхідних дверях має бути загартоване, товщиною не менше 70 мм.
  • Двері зі склінням анітрохи не поступаються теплоізоляцією іншим дверям.
  • Найкращу шумоізоляцію забезпечує трикамерний склопакет.
  • Таке оздоблення відкриває великі можливості для дизайну інтер’єру та інтер’єру будинку.

Отже, якщо Ви вирішили придбати якісні та надійні вхідні двері, то завітайте у Центр продажу дверей у Рівному, що розташований на заводі “Сталь-М” по вулиці Соборна, 370-д. Довідки за телефоном: (067) 578 05 35.