СЬОГОДНІ: Субота, 25.06.2022, 7:03

CS:GO Wallhack: все, що потрібно знати

Кожен, хто коли-небудь грав у Counter-Strike, чув про Wallhack (WH). Але чи знаєте ви, що його можна активувати за допомогою однієї команди на консолі розробника? Давайте дізнаємося, як це можливо зробити.

Як працює Wallhack?

Wallhack – це свого роду чіт, за допомогою якого ви можете бачити своїх супротивників крізь стіни. Разом з Aimot це найпопулярніший чіт в CS: GO. Однак це не найпростіший чіт, і багатьом гравцям за нього надається бан VAC. Wallhack надзвичайно легко помітити в Overwatch (навіть недосвідченим геймерам), особливо якщо гравець, який використовує його, постійно цілиться крізь стіну. Цей тип читів використовувався в перших версіях Counter-Strike і є першим вибором більшості чітерів в іграх FPS, оскільки він пропонує більше переваг, ніж будь-який інший.

Як активувати Wallhack з консолі розробника?

Не всі знають, що консоль розробника в CS: GO пропонує можливість активувати легальний Wallhack на власних серверах. Ви можете зробити це за допомогою однієї з команд sv_cheats – “r_drawothermodels 2”. Весь процес виглядає так:

  1. Перевірте налаштування гри, щоб переконатися, що ви можете відкрити свою консоль розробника.
  2. Приєднайтеся до сервера, на якому ви хочете ввімкнути Wallhack
  3. Відкрийте консоль розробника, натиснувши клавішу тильди на клавіатурі (~)
  4. Введіть “sv_cheats 1” у консоль розробника та натисніть Enter. Це дозволить увімкнути легальні чіти.
  5. Введіть «r_drawothermodels 2» у консоль розробника та натисніть Enter

Тепер ваш легальний Wallhack активований. Якщо ви хочете вимкнути режим Wallhack, введіть «r_drawothermodels 1». Ви не можете використовувати команду Wallhack (як інші команди sv_cheats) в офіційних іграх з підбором матчів. Ви можете використовувати його лише на своїх користувацьких серверах, в режимі одиночної гри та на деяких серверах спільноти, які мають права команди sv_cheats. Дізнайтеся про інші корисні засоби гри на сайті https://csgoeasybets.com/ru/.

Як ефективно використати команду Wallhack ?

Якщо ви хочете грати в Counter-Strike на найвищому рівні, вам обов’язково доведеться трохи потренуватися зі своєю командою. Як виявилося, команда Wallhack може бути дуже корисною, якщо ви хочете покращити свої навички: потренуватися у стрільбі вперед або ударах популярних позицій.

Просто попросіть когось із ваших товаришів по команді вишикуватися на популярну позицію в поточній метагрі та шукайте варіанти, як протистояти цьому, дивлячись на точне розташування та модель персонажа вашого опонента. Цей тип вправи може зайняти години, але з ним ви можете виграти багато ігор на сватання.

Однак, якщо ви не дуже любите змагання і більше любите звичайний геймер, за допомогою команди Wallhack, а також різних інших команд sv_cheats, може бути дуже весело грати з друзями на користувацьких серверах. Спаринг-матч із увімкненим Wallhack для обох команд може стати захоплюючим способом грати в Counter-Strike зовсім інакше, ніж раніше.

Резюме

Тепер ви знаєте все про команди консолі розробника, які можна використовувати для активації Wallhack в Counter-Strike: Global Offensive. Сподіваємося, що ви скористаєтеся цими знаннями з користю, і вам не спаде на думку використовувати нелегальні валхаки або інші чіти на офіційних серверах CS: GO.