СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 20:08

Начальник Фонду держмайна на Рівненщині Кирило Бережний отримує по 250% надбавки до зарплати

Надзвичайно високі надбавки до заробітної плати отримує начальник регіонального фонду Держмайна по Рівненській та Житомирській областях Кирило Бережний.

Про це йдеться у відповіді ФДМУ на запит “Рівненських новин”.

Зокрема, у вересні цього року такі надбавки Бережному були у 100% посадового окладу, в жовтні – 250% посадового окладу, а у листопаді – 200% посадового окладу.

Таким чином, судячи з усього Кирило Бережний отримує близько 100 тисячі гривень щомісяця заробітної плати. Давайте подивимось, за що такі гроші платять чиновнику, щодо якого виникає чимало неприємних питань, як у правоохоронців, так і місцевого бізнесу.

Зокрема, по роботі регіонального відділення ФДМУ у Рівненські області відкрито декілька кримінальних проваджень, а сам Кирило Бережний особисто є фігурантом деяких із них. Арендатори постійно скаржаться на порушення своїх прав в Кабінет міністрів України, Офіс Президента, правоохоронні органи. Адже постійно порушуються процедури продовження договорів оренди та їх істотні умови.

Також відомо, що Фонд держмайна на Рівненщині втягнув своїми незаконними діями цілу низку підприємств у довгі судові тяжби, тим самим неефективно використовуючи державні кошти та негативно впливаючи на імідж Фонду держмайна і ставлячи під сумнів прозорість процесу приватизації в Україні.А його керівники у цей час отримують шалені надбавки до заробітної плати.

Більше того, показники по приватизації об‘єктів в області виконані фактично випадково, і перш за все завдяки тому, що вдалося віддати під приватизацію Радивилівський КХП, а не завдяки своїй системній роботі. Додамо, що в цілому, регіональне відділенням ФДМУ порушуючи законодавство гальмує процеси приватизації, що завдає суттєві збитки як бюджету країни, так і підприємствам, які чекають роками на приватизацію занедбаних державних об‘єктів, будучи втягнутими у довгий, непрозорий процес приватизації.

Зазвичай, за такі показники роботи відзначають не шаленими надбавки до зарплати, а службовими розслідуваннями та дисциплінарними стягненнями. Хотілося би сподіватись, що дані кричущі факти не залишаться без уваги керівництва ФДМУ та правоохоронних органів, і процес приватизації на Рівненщині нарешті повернеться у законне та прозоре русло.

Нагадаємо також, що до декларації Бережного також є чимало питань і у НАЗК, про що неодноразово писали у місцевих ЗМІ.