СЬОГОДНІ: Вівторок, 09.08.2022, 22:48

До вбивства Ярослава Сивого причетні іноземці – прокуратура

У прокуратурі міста Києва повідомили подробиці вбивства голови правління санаторію “Червона калина” Ярослава Сивого.

За словами правоохоронців, до звірячого вбивства причетні двоє іноземних громадян – 34 річний таксист, громадянин Киргизії та його 43-річний товариш, громадянин Узбекистану.

За версією прокуратури, Ярослав Сивий підсів до них у автомобіль та попросив підвезти до готелю. Вже у ході поїздки зловмисники вирішили напасти на нього і відібрати гроші.

“Під час спланованої зупинки один із зловмисників, пересівши на заднє пасажирське сидіння, наніс потерпілому декілька ударів в область голови кулаками та скляною пляшкою, від чого той втратив свідомість”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Після вбивства злочинці забрали у Ярослава Сивого банківські картки, мобільний телефон, сумку та гроші. А потім вивезли тіло убитого в ліс у Бучанський район та залишили його там зі зв’язаними руками та ногами.

Після затримання, один із підозрюваних повідомив правоохоронцям, де саме вони залишили тіло.

Додамо, що існує інша версія вбивства Ярослава Сивого, який керував санаторієм “Червона калина” на Рівненщині. І пов’язана вона із темою приватизації даного оздоровчого закладу. Адже на нього поклали око впливові люди.

Ярослав Сивий активно протидіяв спробам приватизації “Червоної калини” у приватні руки.