СЬОГОДНІ: Субота, 20.08.2022, 4:44

Облаштовуємо квартиру після ремонту

Здавалося б, коли з ремонтом квартири нарешті завершено, можна спокійно видихнути і розслабитися. Однак насправді відпочивати ще рано. Попереду найвідповідальніша частина робіт – облаштування затишного, комфортного і красивого помешкання.

Як створити зручний стильний інтер’єр і ні про що не забути?

Якщо квартиру слід облаштовувати з нуля, то доведеться купити багато речей, починаючи від аксесуарів для ванної кімнати і закінчуючи м’якими меблями для вітальні чи спальні. Тому щоб ні про що не забути, варто заздалегідь скласти список запланованих покупок. Краще, якщо для кожної кімнати буде свій.

Наступний крок – визначитися, де плануєте купувати ті чи інші речі для облаштування дому. І якщо в ваших планах – підшукати для помешкання нові стильні дивани Рівне – це те місто, де мебельних магазинів вдосталь.

А ось зайнятим людям, в яких немає вільного часу, щоб розгулювати по магазинах в пошуках потрібного, а також тим, хто в час складної епідситуації не бажає зайвий раз відвідувати людні місця, на поміч прийде інтернет і сервіс OLX. З допомогою цього сервісу можна знайти не тільки дивани, а й все, що знадобитися для облаштування квартири після ремонту.

Декілька порад щодо облаштування помешкання

Якщо досвіду в облаштуванні квартири немає, то доволі легко розгубитися й перетворити процес в хаос. Щоб такого не сталося, врахуйте ці поради:

  • Спробуйте створити відчуття додаткового простору.

Не загромаджуйте інтер’єр непотрібними речами, особливо, якщо кімнати маленькі. Є чимало дизайнерських хитрощів, які допомагають візуально розширити простір.

  • Приділіть особливу увагу системі організації речей.

Квартири, в яких всі речі згруповані і все на своїх місцях, виглядають більш ошатними і затишними. Та й господарям при такій організації завжди буде легко знайти потрібну річ.

  • Якщо вітальня маленька.

Щоб зробити кімнату візуально більш просторою і «повітряною», не використовуйте громіздкі меблі. Ошатний диван, обшитий вишуканою тканиною, декілька полиць для книг і декору, декілька декоративних подушок – і ваша вітальня буде неперевершеною.

До речі, щоб облаштування квартири після ремонту було менш затратним, можна купити на уже згадуваному OLX м’які меблі б/у і при бажанні лише замінити їх оббивку, котра буде пасувати під ваш інтер’єр.