СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 20:04

На Рівненщині під час обшуків вилучено деревини на 250 тисяч гривень

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Рівненської обласної прокуратури, в межах кримінального провадження, розпочатого за фактами незаконної порубки лісу, а також  привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 246, ч. 3 ст. 191 КК України), у Сарненському районі проведено ряд обшуків у лісництві, на пилорамі, а також у житлових та нежитлових приміщеннях фігурантів провадження.

В ході слідчих дій виявлено та вилучено понад 50 метрів кубічних деревини без відповідних документів – 20 кубометрів «кругляка» і ще більше 30 м3 – обрізної дошки. За попередніми оцінками вартість вилученої деревини складає 250 тис грн. Цього матеріалу вистачило б для будівництва 2 приватних будинків.

Крім того, вилучено автомобіль «ЗІЛ 131» з напівпричепом та маніпулятором, бензопили та інші знаряддя вчинення злочину.

За даними слідства лісничий залучив до злочинної діяльності місцевих жителів, які на ввіреній йому території лісництва вчиняли самовільні рубки, перевозили деревину на пилораму, де її фасували, а згодом і збували стороннім особам.

На даний час призначені відповідні експертизи.

Досудове розслідування проводять слідчі третього СВ (з дислокацією у м. Рівному) ТУ ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу працівників УСР в Рівненській області ДСР НП України.