СЬОГОДНІ: Субота, 25.06.2022, 8:00

Топ-5 питань нових постачальників щодо держзакупівель

Ваша компанія закупила нове обладнання та створила команду суперпрофесіоналів? Час від звичайної реклами та особистих зв’язків переходити в статус постачальників державних підприємств та великих комерційних структур. Електронний майданчик SmartTender – це ваші державні закупівлі у системі Prozorro на мільйони гривень.

Навіщо постачальнику електронний майданчик

Незалежні майданчики потрібні для максимальної об’єктивності системи держзакупівель. Замовник та конкуренти не мають інформації про кількість та назву компаній претендентів до початку торгів:

  • вашу заявку не відхилять до аукціону;
  • конкуренти не знають початкової ставки.

Чим відрізняються публічні закупівлі від Prozorro Market

У системі публічних закупівель кваліфікація претендента відбувається після аукціону. Онлайн-маркетплейс Prozorro Market кваліфікує постачальників до розміщення пропозицій у системі. У Маркеті замовники точно знають: постачальники вже пройшли кваліфікацію, достатньо вибрати найкращу якість та ціну, як у звичайному маркетплейсі. Ухвалення замовником рішення та укладання договору займає до 7 днів.

Як дізнатися про закупівлі за профілем нашої компанії

SmartTender пропонує гнучкі рішення для кожного клієнта. Ви самі визначаєте напрямки, регіон, суми. Оповіщення про нові тендери за вашим профілем надсилаються клієнту негайно: у Telegram-боті, електронній пошті, персональному кабінеті. Оперативність вкрай важлива – термін уточнень та подання пропозицій у допорогових закупівлях лише 1-3 дні.

Як розібратися у роботі електронної системи

Короткий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс SmartTender сам нагадує клієнту порядок дій. Є демоверсія: розміщуйте документи, поповнюйте рахунок учасника держзакупівель, уточнюйте інформацію у замовника, формуйте пакет тендерної документації, оскаржуйте рішення замовника, підписуйте договір КЕП без проблем.

Академія SmartTender підвищує професійний рівень постачальників:

  • новини законодавства;
  • детальні інструкції щодо кожного виду держзакупівель;
  • вебінари на актуальні теми.

Чим допомагає SmartTender постачальникам

Персональний менеджер допоможе розібратися з акредитацією, поданням заявки, документами, підготовкою та участю у редукціоні. Клієнт отримує індивідуальний аналіз конкурентів та власної участі у торгах, довідки про несудимість, вигідні умови банківських гарантій. Електронний майданчик зацікавлений у перемозі кожного свого клієнта.