СЬОГОДНІ: Вівторок, 09.08.2022, 23:11

У Дніпрі 19-річний парубок забив до смерті батька

У Дніпрі 19-річний парубок побив до смерті свого батька. Причина конфлікту невідома, проте до цього чоловіки всю ніч розпивали алкоголь.

Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”. За інформацією видання, про подію в поліцію повідомила дружина загиблого, яка під час бійки знаходилася в сусідній кімнаті.

“Близько 8-ї ранку вона почула крики та сварку між батьком і сином, а потім звуки бійки. Через 10 хвилин все стихло. Жінка не одразу вийшла подивитися, що трапилося, бо була налякана конфліктом”, – сказано у матеріалі.

Зазначається, що свідкиня інциденту перетягла тіло загиблого з кухні до коридору і лише через півгодини викликала поліцію. При цьому підліток, який весь цей час перебував у квартирі, одягнувся і пішов у невідомому напрямку.

Медики, які прибули на місце, намагалися реанімувати чоловіка, проте безуспішно. За попередніми даними, він помер ще до приїзду правоохоронців. Після цього жінка зателефонувала синові загиблого та домовилася про зустріч біля під’їзду. Там підозрюваного й затримали поліцейські.