СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:37

Через перевірку лічильника костопільчанка позбулася понад 12 тисяч гривень

На спецлінію 102 учора, восьмого грудня, надійшло повідомлення від 82-річної жительки міста Костопіль, що невідомий викрав із квартири грошові кошти. 

Слідчо-оперативна група відділення поліції №2 встановила, що близько 11-ї години на порозі її квартири з’явився невідомий. Представившись новим керівником сервісної газової служби, повідомив про перевірку лічильника та встановлення на нього датчика, у зв’язку із зміною тарифів для ветеранів. Щоправда, після «огляду» обмовився про суму в 600 гривень і запевнив, що сам може і купити, і встановити необхідну деталь. Псевдогазовик побачив, як жінка дістала із комірки кошти і вирішив іще перевірити систему опалення. Відкрутив викруткою місце зливу води і, аби господиня нікуди не йшла, погодився самостійно взяти ємність.  У цей момент і викрав 12 тисяч заощаджень, запевнивши наостанок, що незабаром прийде.

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 185 КК України, поліцейські проводять першочергові слідчі дії та розшукові заходи щодо встановлення особи зловмисника.