СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 6:36

Рівненська обласна лікарня отримала ШВЛ-апарат для операцій на органах грудної клітки

Новий ШВЛ-апарат для операцій на органах грудної клітки закупило  представництво АТ «Укрексімбанк». Сьогодні відбулось вручення медичного устаткування для обласного центру торакальної хірургії. 

Апарат призначений для вентиляції легень та дихальної підтримки пацієнтів дорослого, дитячого та грудного віку.

Це обладнання буде встановлене у центрі торакальної хірургії. Як розповів керівник закладу Віктор Ткач, потреба у такому обладнанні дуже гостра, адже в лікарні збільшили кількість операцій на органах грудної клітки.

«Дякую керівництву ОДА, «Укрексімбанку» та Асоціації торакальних хірургів України за сприяння. Це надважливе устаткування для проведення висококласних операцій на органах грудної клітки. Вже на наступному тижні очікуємо приїзду інженерів, які його розпакують, встановлять та проведуть навчання для медиків», – зазначив Віктор Ткач.

За словами члена правління АТ «Укрексімбанк» Михайла Медка, зважаючи на те, що установа має непогані фінансові прибутки, вони готові підтримувати медичну галузь.

«Укрексімбанк лише півтора роки тому активно зайшов на ринок роботи з громадами, муніципалітетами. Але ми зрозуміли, що робити хороші справи – приємно. Вірю, що апарат допоможе хворим», – відзначив Михайло Медко.