СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 6:01

На Рівненщині сільська рада сплатить майже 250 тисяч збитків через засмічення землі

Нещодавно на адресуДержекоінспекції надійшло звернення від громадян з проханням допомогти з ліквідацією сміттєзвалища, яке утворилось просто вздовж дороги.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу було здійснено обстеження території вказаної у звернені, а це Тараканівська сільська рада Дубенського району де і виявлено сміттєзвалище загальною площею забруднення – 3685 м2, висотою забруднення – 70 см.

Працівниками Відділу інструментально – лабораторного контролю Інспекції відбирались проби грунту для лабораторного дослідження, які показали перевищення по фосфору, сульфатах, нітратах та хлоридах.

За виявлені порушення посадову особу Тараканівської сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів за ст. ст. 82 та 52 КУпАП та для добровільної сплати виставлено претензію на суму 243 тис. 210 грн.

У разі відмови від добровільного відшкодування заподіяної державі шкоди, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена звернутись до суду з позовом про її стягнення в примусовому порядку.