СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 7:33

На Київщині 7-класника на очах у всіх роздягнули догола: директор каже, це був такий жарт

Мати одного з учнів школи у селі Забір’я на Київщині поскаржилася на булінг. Постраждав не її син, але жінку обурив випадок, про який вона дізналась.

За її словами, учень 9 класу прийшов до семикласників, схопив одного з хлопців і роздяг його – не лишив навіть білизни. Директор проблеми не бачить, він запевняє, що це був жарт і “дитяча дурість”, – пише ТСН.ua.

Голий на очах у всіх

Жінка – мати одного з учнів школі Забір’я – розповіла, що інцидент стався 25 листопада. Дев’ятикласник прийшов до учнів 7 класу, схопив одного з них і стягнув одяг. Не лишив хлопчику навіть білизни.

“Він його роздягнув, навіть зняв білизну, тримав. Все відбувалося кілька хвилин. А ще інший хлопець з того ж класу тримав дівчинку за голову, щоб вона на все це дивилася. Бідний хлопчик аж плакав“, – розповіла жінка, попросивши не називати її імені.

Батьки постраждалого учня не захотіли писати заяву. Як пояснила жінці мама – не хоче псувати життя дитині.

“Він попросив вибачення. Не хочу… Що в селі скажуть?” – цитує жінка маму хлопчика.

Тож жінка сама звернулася до поліції та соціальної служби. Однак, каже, вони відреагували не одразу. А директор школи взагалі сприйняв це як особисту образу: поскаржився, що має багато проблем через скандал і повинен писати пояснювальні.

“Директор у неділю зібрав батьків, аби вони написали, що не мають ні до кого жодних претензій. Робота в школі провелася, але трішки не в ту сторону. Усе зам’яли. Перекрутили у гру, що вони ніби обидва роздягали один одного”, – розповіла жінка.

Директор: це було жартома

Директор Забірської школи Василь Король обурений тим, що жінка написала заяву і здійняла галас. Каже, її дитина не вчиться у класі з жодним із учнів – учасників інциденту.

Щодо самого випадку, запевняє – ніякого булінгу не було. Мовляв, вчителі провели розслідування і з’ясували, що то діти так гралися.

“Ніякого булінгу не було. Це просто була дитяча дурість. Ми провели розслідування. Там просто виник прикрий випадок, про який діти пошкодували. Діти дружать, це просто було в ігровій формі, жартома“, – запевнив Василь Король.