СЬОГОДНІ: Вівторок, 30.11.2021, 17:25

Вчителька з Волині розповіла, чому потягала за вухо і вдарила школяра: “не витримала цього всього”

Вчителька фізики ліцею у селі Цміни на Волині Валентина Мельник потягала 9-класника за вухо і вдарила – бо її спровокували. Викладачка каже, що підняла руку на учня вперше за 32 роки роботи.

Валентина Мельник визнає, що переступила межу. Про це вчителька розповіла “Суспільному”.

Вчителька фізики Валентина Мельник працює у школі 32 роки. Вона запевнила, що за цей час ніколи не піднимала руку на учня. А минулого четверга, 18 листопада, – “не стрималась”. Все відбулось на перерві після четвертого уроку.

“Учні спровокували мене до того, що я не стрималася та перейшла межу. Я завела учня до себе. Він до мене викрикував: “Виходь, давай виходь”. І я не витримала цього всього“, – пояснила вчителька журналістам, попросивши не показувати її обличчя.

За словами Валентини Мельник, вона терпіла, а потім не стрималася.

“Скубнула його за вухо і з такими словами до нього: “Що ти хотів цим довести своїми діями”. Скубнула за вухо і так емоційно махала руками. Чи я його сильно вдарила, чи він повернув голову”, – сказала вона.

Вчителька запевняє – була в такому стані, що не може сказати, чи сильно вдарила хлопця.

“Я визнаю, що переступила межу і не виправдовую себе“, – говорить Валентина Мельник.

Після того, як відео з’явилось у соцмережах, вона вибачилася перед учнями.

“Я зайшла в клас і вибачилася перед учнями. Зібралися після того, як побачила це відео. Прийшли батьки. Вони заяву до поліції не писали. Я вибачилася перед батьками, я визнала свою вину, що я зробила неправильно, що я не стрималася“, – сказала вчителька.

Директорка Цмінівського ліцею Людмила Лавренюк додала: коли батько постраждалого учня прийшов до закладу, сказав: “Знаючи свою дитину, я не можу висувати претензії до вчителя”.

“Зрозуміло, не хотілося б, щоби таке було. Але заяву до поліції батьки відмовилися писати. Вони сказали, що вибачають вчителю, який попросив вибачення. Це не є нормою для нашого закладу”, – сказала Людмила Лавренюк.