СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 15:26

Конфлікт вирішила сокира: на Рівненщині скульптор в ході сварки вбив подругу

До 15 років позбавлення волі засуджено жителя Острозького району, місцевого скульптора, який у січні 2020 року під час конфлікту вбив свою подругу. А у лютому того ж року, здійснив замах на вбивство свого товариша.

Відповідне рішення прийняв днями Здолбунівський районний суд.

У ході судового процесу вдалося встановити, що 52-річний скульптор винаймав підсобне приміщення, яке використовував під свою майстерню. У лютому 2020 року, до нього прийшов 30-річний товариш з яким митець разом розпивали спиртне. За деякий час, молодший товариш відчув специфічний трупний запах у приміщенні майстерні, і поцікавився цим в скульптора.

Останнього це розілило, і він завдав товаришу три удари в ділянку голови сокирою. Однак, вбити чоловіка зловмиснику не вдалося. Він вибіг із приміщення і добіг поранений до однієї із багатоповерхівок, де його знайшов місцевий житель, який і викликав на місце події медиків.

Вже за декілька годин злочинця було затримано поліцейськими, а в його майстерні проведено обшук, під час якого у таємній шахті було виявлено труп жінки. Вбитою виявилася 49-річна острожанка, з якою у січні 2020 року в скульптора виник конфлікт на побутовому рівні, під час якого зловмисник завдав жінці смертельного удару в груди.

Труп чоловік приховав у шахті та присипав попелом. А жінку, яка вважалася безвісти зниклою, оголосили в розшук.

Під час досудового розслідування та судових засідань у Здолбунівському районному суді обвинувачений свою вину у вчиненні злочинів не визнав. Однак, слідчі у суді надали достатньо доказів для визнання його винуватим у вчиненні злочину.

Наразі вирок суду законної сили ще не набрав, а зловмисник і далі перебуває під вартою. Він ще може оскаржити свій вирок у суді апеляційної інстанції.