СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 14:50

На Житомирщині до лікарні потрапили 9 школярів, яких “пригостили” засобом для очищення труб

У селі Дівочки, що на Житомирщині, 24 листопада госпіталізували школярів, які отруїлися побутовою хімією. Як з’ясувалося, однокласник “пригостив” їх засобом для чищення труб.

Як повідомляється на сайті ГУНП Житомирської області, всього отруїлося 11 дітей. Дев’ятьох школярів було госпіталізовано, уточнюється в сюжеті ТСН.

Правоохоронці з’ясували, що вдень один із учнів приніс із дому пакет із побутовою хімією та пригостив нею інших школярів, оскільки вважав, що це солодощі.

Через деякий час діти почали скаржитися на печіння в роті та погіршення самопочуття. Потерпілим від 9 до 11 років, лікарі обстежують їх і надають медичну допомогу, а поліція з’ясовує обставини події.

У лікарні розповіли, що в усіх діагностували хімічні опіки ротової порожнини та кишково-шлункового тракту. У двох із них стан гірший, тому що діти проковтнули “льодяники”.

За словами завідувача хірургічного відділення житомирської обласної дитячої лікарні Дмитра Шевчука, серед можливих наслідків прийому хімречовин – рубцювання та непрохідність стравоходу. У такому разі знадобиться більш серйозне лікування.