СЬОГОДНІ: Субота, 20.08.2022, 5:57

Де найкраще жити у Рівному?

Вже минув той час, коли більшість прагнула життя у великих містах, оскільки навіть у маленькій місцевості тепер з’явилися блага цивілізації та вся необхідна інфраструктура. Так, наприклад, у Рівному є можливості реалізувати себе як особистість та забезпечити комфортне життя. Саме тому попит на нерухомість тут зростає з кожним днем. Перед тим як купити щось на довгі роки, багатьох цікавить альтернатива — оренда квартири Рівне готовий запропонувати масу різних варіантів: з будь-яким ремонтом, облаштуванням і ціною.

Переваги життя у Рівному

Купівля квартири — серйозний крок, тому перш ніж підписати договір та стати власником майна, найкраще пожити у різних районах та дізнатися про переваги кожного. Рівно вибирають мешканці за рахунок його наступних особливостей:

  • у маленькому місті з’являється багато знайомих, і не дивуйтеся, якщо вашим сусідом стане кум, брат, сват;
  • з одного кінця міста в інший можна дістатися пішки, а в холодну пору доїхати громадським транспортом за півгодини з урахуванням можливих пробок;
  • оренда квартири обійдеться вам дешевше, ніж у багатьох інших містах;
  • розвинена інфраструктура може позмагатися з обласними центрами-гігантами.

У Рівному немає проблем ні з облаштуванням, ні з придбанням власності — ринок вторинного житла та пропозицій від забудовників розвивається.

Особливості ринку нерухомості у Рівному 

Перевага цього міста в тому, що тут спостерігається завжди відносна стабільність на ринку нерухомості — дуже рідко відбуваються сильні коливання в ціні. Більшість покупців зацікавлена у придбанні житла на 1-2 кімнати. Такий попит обумовлений відносно невеликою вартістю таких пропозицій. Однаково популярне первинне житло та вторинний ринок. Дивно, але покупці зацікавлені в отриманні від продавця квартири з ремонтом, багато хто не хоче витрачатися на ремонтні роботи. 

Знайти потрібну квартиру для оренди, щоб повною мірою вивчити це невелике, але комфортне містечко, можна на сервісі OLX.