СЬОГОДНІ: Четвер, 18.08.2022, 11:34

Заходи з енергоефективності у Рівному знизять суму в платіжках до 50% – очільник Мінрегіону

Перебуваючи на Рівненщині, очільник Мінрегіону Олексій Чернишов прокоментував питання проходження опалювального сезону і тарифну політику в області.

«Освітні заклади, лікарні та житлові будинки підключені до теплопостачання на Рівненщині на 100%. Дякую керівництву області за проведену роботу. Зауважу також, що тарифи на тепло для людей в цьому опалювальному сезоні мають залишатися незмінними. Контроль виконання цього завдання доручено головам обласних державних адміністрацій по всій країні», – відзначив Олексій Чернишов.

Також Міністр розвитку громад та територій закликав збільшувати кількість енергоефективних проєктів у Рівному та області загалом.

«Особливо зважаючи на те, що місто Рівне – серед лідерів за кількістю створених ОСББ, потрібно збільшити кількість проєктів з енергоефективності. Це допоможе знизити суму в платіжках до 50%. Враховуючи енергетичний тиск на нашу державу, питання зменшення використання природного газу є надважливим», — зауважив Міністр.

За словами заступниці голови ОДА Людмили Шатковської, цьогоріч 34 ОСББ Рівненщини є учасниками проєкту із залучення бюджетних коштів на термомодернізацію будинку «Енергодім». Це не лише підтримка від держави, а й допомога у відшкодуванні витрат з ряду місцевих та обласного бюджету.