СЬОГОДНІ: Четвер, 18.08.2022, 10:25

Олексій Чернишов ознайомився із реалізацією одного з найбільших інвестиційних проектів на Рівненщині

У рамках робочої поїздки в область Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов серед іншого ознайомився із реалізацією одного з найбільших інвестиційних проєктів на Рівненщині.

Йдеться про будівництво потужного деревообробного заводу в селі Городок. Це австрійський проєкт, який входить в ТОП-5 інвестицій в Україні. Експортоорієнтоване підприємство спеціалізується на виготовленні деревостружкових плит, які є основою конструкційного матеріалу для виробництва меблів. Інвестиції компанії «Кроноспан» на першому етапі становлять понад 200 мільйонів євро.

У липні цього року тут створено перший приватний індустріальний парк площею 85,1 га, який включений до Реєстру індустріальних парків України.

Генеральна директорка ТОВ «Кроноспан УА» Наталія Покінська презентувала економічну концепцію індустріального парку, який орієнтований на деревообробні та меблеві підприємства.

Олексій Чернишов заявив, що розбудова мережі розвиткових проєктів, які створюють додану вартість, сприятиме економічному зростанню регіонів.

«Підтримка інвестиційного клімату в регіонах, а також налагодження економічного партнерства з успішними підприємствами – пріоритет для Уряду. Завдання Мінрегіону, зокрема, забезпечити мультиплікацію подібних підприємств та підтримати створення нових форматів, таких як кластери», – підкреслив Міністр.

У ході візиту на підприємство серед іншого обговорили низку актуальних питань, зокрема, щодо необхідності прийняття законопроєкту «Про ринок деревини», забезпечення виробника сировиною, отримання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення вже готової продукції, нестачі локомотивної тяги на залізниці тощо.

Окрім того, Олексій Чернишов ознайомився із реалізацією першої фази інвестиційного проєкту – лінії з виробництва дерево-стружкових плит. Наразі на промисловому майданчику підприємства тривають пусконалагоджувальні роботи виробничої лінії. Змонтоване сучасне виробниче обладнання, споруджені просторі технологічні цехи. Відбувається комплексне тестування, виготовлена перша експериментальна плита.