СЬОГОДНІ: Четвер, 18.08.2022, 11:48

Міністр у Рівному відвідав два будівельні об’єкти (+ФОТО)

Під час робочої поїздки в область Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов оглянули будівництво стадіону «Авангард» та дитсадку у Рівному. 

На стадіоні значно пожвавилися темпи будівництва. Цьому зокрема, сприяло створення спільної комісії, яка щотижня проводить наради щодо якості та темпів будівництва. Готовність об’єкту 60%. Вже завершили земляні роботи по чаші стадіону, центральному вході та східній трибуні. Будівельники вже утеплюють фасад, облицьовують центральний і боковий входи.

Дошкільний заклад на вулиці Коновальця розпочали зводити «з нуля» у минулому році. Дитсадок готовий майже на 80%. Вже готова двоповерхова будівля, змонтовані вікна-вітражі. Зараз будівельники працюють над зовнішнім опорядженням фасаду.

Також у Рівному будуть масштабний спорткомплекс на Макарова, а на наступний рік запланували будівництво 50-метрового басейну СДЮШОР №2.

«Держава завжди виконує свої зобов’язання щодо фінансування об’єктів. Як правило, це найбільша частка співфінансування в регіонах. Тому ті проєкти, які ми анонсуємо, у тому числі в Рівному, будуть виконані. Також важливо максимально використати об’єм коштів ДФРР на цей рік», – зазначив Олексій Чернишов.