СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 9:17

В Україні планували вбити міністра аграрної політики Романа Лещенка

На міністра аграрної політики Романа Лещенка планували замах. Це підтвердили джерела у Міністерстві внутрішніх справ та в Офісі президента.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на брифінгу 18 листопада розповів, що справа повʼязана з діяльністю Лещенка у 2018 році — до посади у міністерстві. Увечері 17 листопада відбулась зустріч замовників (основний — громадянин США; українка знайшла тут виконавця) та кілера у ресторані, там вони обговорили всю ситуацію, внесли завдаток у розмірі 20 тисяч доларів. Громадянин США мав виїхати з України і після цього мали вбити Лещенка. Всіх підозрюваних затримали, вони в ізоляторі тимчасового утримання, їм загрожує довічне позбавлення волі.

Сам Лещенко також прийшов на брифінг і заявив, що кілька годин тому повернувся із відрядження із Саудівської Аравії й тоді йому Монастирський розповів про цей замах.

Інформацію про те, що замах готується, поліція отримала кілька місяців тому. Основний мотив — гроші, які Лещенко начебто у 2018 році не повернув громадянину США. Міністр наголосив, що той чоловік займався шахрайством із насінням для посіву (намагався продати посівний матеріал із ГМО, що заборонено в Україні), а потім шантажем.